Home O nas

Szanowni Państwo!

Jesteśmy przedstawicielem regionalnym firmy BOLARUS obsługującym region Śląska.
BOLARUS Spółka Akcyjna od 1962 r. produkuje urządzenia chłodnicze stosowane w placówkach handlowych i gastronomicznych.

Nasze urządzenia chłodnicze stanowią wyposażenie działających obecnie i nowo powstających sklepów branży spożywczej o różnej powierzchni, oraz placówek i obiektów gastronomicznych . Długoletnie doświadczenie w produkcji urządzeń chłodniczych gwarantuje wysoki poziom jakości i funkcjonalności wyrobów.  Nasza szeroka oferta handlowa chętnie wykorzystywana jest przy wyposażeniu lokali ogólnospożywczych, mięsno wędliniarskich, nabiałowych, cukierniczych oraz stoisk rybnych i mrożonek. Bary, restauracje, stołówki, hotele itp. stanowią również szeroką grupę odbiorców naszych urządzeń .Posiadamy również szeroką gamę urządzeń chłodniczych wykorzystywanych w branży medycznej i laboratoryjnej. Polityką firmy BOLARUS jest produkcja urządzeń chłodniczych na najwyższym dostępnym poziomie jakości i zgodnych z oczekiwaniami klienta i innych stron zainteresowanych.
Nasze produkty:
- dają możliwość przechowywania i eksponowania wszelkich towarów spożywczych, które wymagają niskich temperatur,
- zachowują ich wszelkie walory handlowe na niezmienionym poziomie przez czas przewidywany terminem spożycia, 
- zapewniają przyjemne warunki zakupów i konsumpcji w pomieszczeniach handlowych i gastronomicznych.
W naszych katalogach znajduje się szeroki asortyment urządzeń, które zaspokoją Państwa oczekiwania, a są to między innymi: urządzenia chłodnicze ? szafy chłodnicze, witryny chłodnicze i mroźnicze,  stoły chłodnicze i mroźnicze, dystrybutory do sałatek, lady i regały chłodnicze, zamrażarki, chłodziarki i zamrażarki szokowe, urządzenia medyczne i laboratoryjne.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą w/w urządzeń oraz cennikiem.
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.