Home Rejestratory i Termometry Rejestrator z wbudowaną drukarką DR - 100
DrukujE-mail
Regał reklamowy chłodniczy BO-...ARKTYK NEWSchładzarka szokowa S-500 S INOX BLASTER

Rejestrator z wbudowaną drukarką DR - 100
Powiększ zdjęcie


Rejestrator z wbudowaną drukarką DR - 100

Cena za sztukę (szt.): Zapytaj o cenę

Zadaj pytanie o produkt

Rejestrator z wbudowaną drukarką DR - 100

 

Rejestrator DR-100

12.00
Rejestrator DR-100 przeznaczony jest do pomiaru i rejestracji temperatury oraz zdarzeń (otwarcie drzwi, itp). Bieżące wartości temperatury oraz stany alarmowe prezentowane są na podświetlanym wyświetlaczu alfanumerycznym.
Dane pomiarowe gromadzone są w nieulotnej pamięci rejestratora.
Częstotliwość zapamiętywania danych można programować w zakresie od 1 do 999 minut.
Pojemność pamięci wynosi 5 000 pomiarów (wystarcza na około 4 miesiące przy częstotliwości 30 minut). Zapamiętane dane mogą być kasowane, a wejście do menu zabezpieczone hasłem.
Rejestrator wyposażony jest w drukarkę termiczną dzięki, której istnieje możliwość wydruku danych z pamięci urządzenia za dowolny okres czasu. Wydruk raportu umożliwia prześledzenie całej historii transportu przez końcowego odbiorcę towaru. Użytkownik ma możliwość zaprogramowania minimalnej i maksymalnej temperatury, po przekroczeniu której zostanie poinformowany komunikatem na wyświetlaczu, sygnałem dźwiękowym oraz aktywnym stanem przekaźnika.
Obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna, wszystkie komunikaty i komendy wyświetlane są w języku polskim. Rejestrator ma funkcję ?dostawa?, która pozwala użytkownikowi i odbiorcy na identyfikację czasu rozpoczęcia i zakończenia kursu na wydrukowanym raporcie (załadunku i rozładunku).
Współpracuje z czujnikiem  temperatury NTC .
Umożliwia on pomiar temperatury w zakresie: -40...+80 ?0,5 Przyrząd przeznaczony jest do kontroli w transporcie i zasilany jest z samochodowej instalacji elektrycznej 12...24V. lub z zasilaniem sieciowym 230V. Opcjonalnie dostępne są też czujniki otwarcia drzwi, zewnętrzne sygnalizatory dźwiękowe oraz świadectwo wzorcowania przyrządu.
Komentarze klientów:

Nikt jeszcze nie komentował tego produktu.
Aby napisać komentarz prosimy o zalogowanie się.